Wystawa w Dunaszerdahely.

TO JEST TO, CO JEST ! – TO JEST TO!

Wystawa zaprzyjaźnionych artystów ze Stowarzyszenia ART WORLD HUNGARY z Węgier.

Miło nam poinformować Państwa o niezwykłej wystawie zaprzyjaźnionego z naszą Fundacją Stowarzyszenia z Györ, któremu przewodzi Rovács Jolanta.

10 marca 2023r o godz.17,00 w Dunaszerdahely odbył się wernisaż artystów z Art World Hungary. Byli to: Karoly Borbely; Istvan Csizmadia; Kovacs-Gombos Gabor; Kurtsis Laslo; Mozes Laslo; Muzsai Viktoria oraz  artystka z Polski – Joanna Banek.

Wystawa, na Słowacji, w Dunaszerdahely, w  eleganckiej Willi Vermesa, będącej Galerią Sztuki Współczesnej

Dunaszerdahely to siostrzane miasto Györ. Na wystawie zaprezentowano obrazy, grafiki, obrazy tekstylne – tkaniny oraz fotografie członków stowarzyszenia Art World wyróżnionego nagrodą „Sztuka Györ” w 2022 roku.

Joanna Banek to krakowska artystka, zaproszona do wystawy w ramach współpracy Fundacji V ART ze Stowarzyszeniem Art World Hungary, o czym nam niezmiernie miło poinformować.

Győri művészek kiállítása Dunaszerdahelyen

marzec